Aktualności,  Spotkania klubowe

Wigilia 2024 Małkocin

Pewnie niebawem wspomnimy: Święta Święta i po Świętach! Taka kolej rzeczy. W działalności  Automobilklubu Stargardzkiego spotkania klubowiczów to już od dawna wpisana w okres Bożonarodzeniowy tradycja. 

I tym razem dnia 16 grudnia spotkaliśmy się w gronie ponad siedemdziesięciu osób w urokliwym pałacu w Małkocinie nieopodal Stargardu. W dworskiej zabudowie okalanej XIX wiecznym parkiem zaprzyjaźnieni motomaniacy uczestniczyli we wspólnej Wigilii. Swoją obecnością zaszczycili nas m. in. Sylwia Przybylska i Łukasz Wilkosz reprezentujący Urząd Miasta i Starostwo w Stargardzie. W uroczystej atmosferze zostały wręczone odznaczenia PZMot, upominki i kalendarze na nadchodzący 2024 r., oczywiście zawierające piękne fotografie błyszczących klasyków. Nie zabrakło sporej gromadki dzieci. Jest już niepisaną tradycją ich obecność i wspólna integracja młodych amatorów  motoryzacyjnej pasji. Najmłodsi oczywiście oczekiwali na swojego najważniejszego Gościa – Św. Mikołaja! Dzieci otrzymały słodycze i pamiątkowe gadżety. Nie obyło się bez wspólnej biesiady, śpiewu kolęd i niekończących rozmów i wspomnień dotyczących minionego sezonu. 

Serdecznie dziękujemy nieocenionym Organizatorom wydarzenia i zaproszonym Gościom za wspólne chwile oraz zwyczajną chęć, potrzebę bycia razem. Do siego roku!

Maciej Kosmala