Aktualności

Piknik z okazji Dnia Dziecka w Płotnie

W dniu 03.06.2023 r. w niewielkiej miejscowości Płotno został zorganizowany Dzień Dziecka dla najmłodszych mieszkańców wsi. Uczestniczył również w tym niezwykłym wydarzeniu Automobilklub Stargardzki, a dokładniej mówiąc kilkunastu klubowiczów w swych wspaniałych zabytkowych samochodach, które zachwyciły wszystkich mieszkańców Płotna.

Oprócz pysznej kawy i domowych wypieków czekała na nas kiełbaska z grilla oraz schłodzone piwo bezalkoholowe dla wszystkich kierowców. Oczywiście nie zabrakło dobrej zabawy i humoru. Wraz z tutejszą ochotniczą Strażą Pożarną członkinie Automobilklubu Stargardzkiego zorganizowały kilka ciekawych konkursów w których z wielką przyjemnością uczestniczyły wszystkie dzieci. Dla najbardziej wytrwałych mocarzy zostały wręczone przepiękne pucharki przygotowane przez prezesa Stargardzkiego Automobilklubu. Dzieci musiały poradzić sobie z ciężkim wężem strażackim, narzucić kolorowe obręcze na wystające pachołki jak i przewrócić woreczkami drewniane wrota. Oczywiście na każde z nich czekały różnorodne nagrody w postaci kredek, gwizdków, domina, świecących opasek, notesów itp.

W końcu radość dziecięca jest niezastąpiona, a w tym dniu udzieliła się nawet klubowiczom, którzy bez chwili namysłu postanowili zmierzyć się z miejscowymi w konkursie przeciągania liny. Na zakończenie tak wspaniałej imprezy zarówno dzieci jak i dorośli skosztowali przepysznych lodów
ekipy co było przemiłym zwieńczeniem dnia.

W tak cudownych nastrojach naładowani pozytywną energią załogi ruszyły w stronę zachodzącego słońca.